Arnas prieš 10 metų
Esu didelis bet'tinimo fanas, ir prieš kurį laiką pasijungiau "Mobile authenticator" kad galėčiau trade'int item'us. Atsibodo laukt tą savaitę po kelių dienų, išjungiau jį. Dabar 2 savaitęs užblokuotas market'as, iki 28 dienos. Kai vieks marketas ar vėl galėsiu normalei trade'int item'us ir na statyt ant lounge'o?
Arnas prieš 10 metų
Laukiu, nesulaukiu... Įdomu ar panaudos ETS2 MP, ant American Truck Simulatoriaus. Būtų nesamonė jeigu reiktų vėl laukti labai ilgą laiką tam, kad galėtum žaisti online.
Arnas prieš 10 metų
Wow. Labai gražu.
klausimėlis - su wacom plančete dirbi? Aš užsisakiau nepersianiausiai tai irgi pradėsiu mokintis, tai jeigu taip gal turi kur gerų pamokų ar šiaip "some tips" ?
Arnas prieš 10 metų
Galvoji kad tau čia ims dabar visi ir paišys? O ka nupiešiu dizainą ir kita pasiimsi tai bereikalo gausis švaistytas laikas. Nori parašyk į skype - arnas.4 nupiešiu.
Arnas prieš 10 metų
Jokių mes taškų už tavo pateiktą nuorodą negaunam, tu tik renkiasi už pakviestą draugą...