0
0
Arnas prieš 11 metų
Aš silver 3. Kažkada nusipirkau, ir sulošiau 10 matchų, ir nebežaidžiau. Bet dabar vėl užsikabinau ir bandau pakilt. Be to rusai daug blogiau žaidžia su lenkais... Mane ištisai meta su rusais nors net nesuprantu kodėl...
0
Arnas prieš 11 metų
Dabar unranked, bet buvau silver IV. 30 lygio, 5 teemo skinai, ir daug po vieną ar po du skinų ant mėgstamiausių champų. 600 normal win'ų. Jeigu nori, pridėk - Sudrekusi Desra.
1
Arnas prieš 11 metų
@Paganas, ne taip supratai. Aš tiesiog norėjau pasakyt kad nereikia pirkt tokių telefonų jeigu visalaiką tik žaidimus žaidi ant jo, tada geriau psp ar kažką panašaus geriau pirkt. Man reikia ne tik bendravimui, bet ir žinias kartas nuo karto paskaityt, "pa9gag'int", facebookas svarbus, whatsappas ir t.t.


